Obožavam Tomića

... no to ne znaci da o njoj ne mozemo raspravljati. Novinski clanci i ostale trivijalnosti dozvoljene.

Moderators: Kaae, Derek

pomikaki

Re: Obožavam Tomića

Post by pomikaki » Wed Nov 23, 2011 4:44 am

thalia wrote:ali ja nisam katolkinja, nekako mi se ne čini logičan izbor da glasam za svećenika :hiding:
:laugh:
nisam ni ja
navodno ga Crva žestoko napada, ako te to tješi
meni se baš sviđa taj lik, svaka čast, ide kontra svih - sjećam se da sam ga slušala pred koji mjesec na nedjeljom u dva, čovjek je pravi intelektualac, to što je svećenik mu je u mojim očima bio još i plus - usudio se govoriti kritički i o crkvi, itekako
a gle ove ostale naše političare i svećenike, svi ližu guzice Vatikanske

ulet - sad još i Tomića da pročitam
Svimbi
Title: Vidjelica

Post by Svimbi » Wed Nov 23, 2011 5:29 am

Zubic vila wrote:http://www.jutarnji.hr/vlaska-posla-ant ... ma/989141/

evo i Tomić će izgleda glasati za Grubišića
Tomić je izvrstan i u sridu, ali baš u sridu.
I ja sam bila nasjela na onu "grijeh struktura", ali nakon toga, što je suvislo izjavio ili dobro učinio?
I taj njegov komentar na Grubišića, kad se uzme u obzir što on blagosljivlja i amenuje.... :bljuv:
MAMA D

Post by MAMA D » Thu Nov 24, 2011 8:42 am

Zubic vila wrote:MamaD, meni se čini da si ti razočarana bivša glasačica HDZ-a, jednostavno mi na to vuče sve što pišeš.

Nisam, nisam. nedo Bog. nikada nisam i neću biti. po nekim životnim uvjerenjima sam HSLS-ovka. Ali ne mogu glasati za najvećeg luzera naše političke scene Budišu i bahatog "meštra" Kosora.
Tako da nisam niti HSLS-ovka.
Nisam ničija. i nitko nije moj. i ne znam za koga ću glasati.
a glasat ću. sigurno.
Zubic vila

Post by Zubic vila » Fri Nov 25, 2011 4:43 am

MamaD, nadam se da te nisam uvrijedila, samo si mi toliko puna gorčine za ove "moje" da mi se tako učinilo. Predbacuješ im neke stvari koje se čuju još jedino u HDZ-ovim predizbornim govorima.

I ja sam poprilično razočarana glasačica SDP-a i HNS-a (kako na kojim izborima), ali i dalje mislim da je to najmanje loša opcija.

I iako ne idem u Crkvu, odavno potpisujem svaku riječ u javnim nastupima don Grubišića, oduševljava me ono što govori, ali osobno mislim da je i politika zanat, vještina, težak posao i da ne znam kako dobronamjerni ljudi koji u tome nemaju iskustva jednostavno nemaju šanse svoje dobre namjere provesti u djelo u ovom našem zamršenom sustavu vladanja i gusto isprepletenoj mreži propisa i uz oporbu koja samo čeka da ti nešto predbaci, predbacivanja radi.

I još sam htjela reći, što se Čačića tiče, meni je on kao čovjek maksimalno nesimpatičan, bahat kao da je iz HDZ-a, na cesti je očito opasan... ali znam ljude koji ga znaju i koji su s njim radili i iako će mu nabrojati više mana, nikad nisam čula da bi ga itko opisao kao nesposobnog. Ako se dobro sjećam, u onoj koalicijskoj vladi 2000.-2003. on je konstantno bio jedan od najbolje ocijenjenih ministara, bavio se svojim resorom koji mu je u struci, čak mu je i tada oporbeni HDZ, kad je kasnije došao na vlast priznavao zasluge za projekte iz tog njegovog resora (autoceste, POS). Kasnije su Sanader i Šuker nastavili gradnju autoceste, a cijena po kilometru je odjednom bila duplo veća...
"Imagination was given to man to compensate him for what he is not; a sense of humor to console him for what he is."
MAMA D

Post by MAMA D » Fri Nov 25, 2011 6:23 am

Ma ne zamjeram ja tebi ništa. Ja te i dožviljavam kao forumašicu kojoj ništa ne promakne.
pa niti moji brzinski nadrkani postovi.
Ja po defaultu nisam ljevičarka, odnosno recimo to tako lijeva liberalka.
Završila Fakultet Političkih znanosti pun lijevih liberala, tzv crvenih, pa su mi se malo zgadili.
ALi nisam niti neka pravašica. preliberalna za desnicu, prekruta u nekim stvarima za lijevicu.
a sredine nema. to je recimo moj problem.
Razočarana u crkvu. Homofobije nemam niti u tragovima. Ali HNS po meni nije pro - Hrvatska stranka.
Vesna Pusić je za mene antidržavni element. Ona je dama, sveučilišna profesorica i imam prema njoj poštovanja.
ALi u politici nikada ne može biti moja opcija. Iz "rekla kazala" izvora ona je supruga engleske špije :mrgreen: (ovo je naklapanje)
Što se Čačića tiče on mi je osobno oduran. Kao čovjek. Kao poduzetnik je bahat. Moja obitelj radi u Varaždinskom Coningu, moji neki prjatelji rade za njega i tu nema rekla kazala.
Između SDP-a i HNS-a uvijek bih izabrala SDP. Ali previše su slični HDZ-u.
Vrijeme će pokazati. Kukuriku će doći na vlast, to je činjenica.
Program im je površan, bojim se da o njihovim planovima ništa ne znamo. Bogu hvala da ne radim u državnoj upravi.
Neću više drobiti. Idem tamo na tri riječi ili dans sam ... :mrgreen:
I tako do 04.12., a onda i ja nekoga moram zaokružiti. Moram. A ne znam.
Nemam plan :drama:
Zubic vila

Post by Zubic vila » Fri Nov 25, 2011 6:48 am

Mi se zapravo jako dobro razumijemo :klap:
Osim po pitanju Vesne Pusić, meni je ona skroz na mjestu. Jedna od rijetkih, ali i dalje je pitanje koliko će biti dobar vođa i praktičar kao potencijalna ministrica.
Zašto misliš da je ona antidržavni element? Osim ovog rekla-kazala i toga što, za razliku od 90% političara, baš nikad ne igra na patetičnu domoljubnu kartu da prikrije nedostatak sadržaja u izjavama (što ja recimo kod nje cijenim)?

Ne bi rekla da kod nas nedostaje neka sredina između lijeve i desne opcije, mislim da kod nas uopće nema lijevih i desnih po mjerilima suvremene demokracije. Većini "desnih" se program svodi na padanje u trans na Thompsona i protivljenje EU, a stranke koje imaju po pitanju prava homoseksualaca i sl. liberalniji stav od Katoličke Crkve i ne puze pred njima se automatski etiketiraju kao "lijeve". Bojim se da je naš najveći problem što nismo daleko odmakli od podjele na ustaše i partizane, prave Hrvate i "crvene". Što bi rekao Martin L. King. "I have a dream.... da se jednog dana u predizbornim kampanjama više neće zloupotrebljavati kako kome trebaju pojmovi kao što su Domovinski rat, branitelji, 2. svj. rat, Jugoslavija i sl. Odnosno, da se neće ni spominjati u te svrhe, ne zato što nisu važni, nego zato što će se ta pitanja rasčistiti i smjestiti tamo gdje im je i mjesto- u prošlosti.
"Imagination was given to man to compensate him for what he is not; a sense of humor to console him for what he is."
betty blue

Post by betty blue » Fri Nov 25, 2011 7:04 am

a što se ti mama D bojiš državne uprave?
pa državna uprava je ko onaj žohar koji preživi kaktaklizmu - uvijek će postojati :laugh:
ja ne bih imala ništa protiv da radim u državnoj upravi

radno vrijeme kako-kad, gomila godišnjeg, slobodnih dana itd itd :mrgreen:

meni je pusićka mila, doživljavam ju kao beskompromisnu ljevičarku, jednu od rijetkih
a što se tiče njene imovine - mama D, zašto misliš da sveučilišni profesori loše žive? uvjeravam te da sveučilišni profesori mogu živjeti sasvim pristojno samo od plaće, a ako još uz to imaju i saborsku plaću i neke projekte sa strane, nakupi se toga...

ali ovo što kažeš za milanovića te poptuno potpisujem - ovo da nema ni dana radnog staža
on je po meni samo teoretičar i još k tome loš
i u tom smislu mi je čačić čak i draži - on ipak ima kakvog-takvog iskustva s vođenjem nečega (ma makar i firme koja propada)
The only people for me are the mad ones, the ones who are mad to live, mad to talk, mad to be saved, desirous of everything at the same time, the ones who never yawn or say a commonplace thing, but burn, burn, burn, like fabulous yellow roman candles exploding like spiders across the stars and in the middle you see the blue centerlight pop and everybody goes "Awww!”
MAMA D

Post by MAMA D » Fri Nov 25, 2011 8:22 am

Zubic vila wrote: Osim po pitanju Vesne Pusić, meni je ona skroz na mjestu. Jedna od rijetkih, ali i dalje je pitanje koliko će biti dobar vođa i praktičar kao potencijalna ministrica.
Zašto misliš da je ona antidržavni element? Osim ovog rekla-kazala i toga što, za razliku od 90% političara, baš nikad ne igra na patetičnu domoljubnu kartu da prikrije nedostatak sadržaja u izjavama (što ja recimo kod nje cijenim)?
.
Jednostavno mislim da gđi Pusić dobrobit HR nije važna stvar. Ona je jaaakoo ambiciozna žena i ne znam uopće što joj politika treba u živtotu. Ministrica nikada nije bila, pa živi bili, pa vidjeli. Ali vjerujem da se barem nećemo crvenjeti ako krene po bijelom svijetu jer je dama i ima dozu diplomatske sofisticiranosti koja zadovoljava potrebe modernog političara.

Što se državne uprave tiče, ona je uteg, po mom stavu. Kompletna. Načelnici, pročelnici, agencije kojekakve, instituti, sve udruge na državnim jaslama i ako dođe MMF i kada uđemo u EU morat će biti velikih rezova. A onda socijalisti presataju biti socijalno osjetljivi.

Što recimo "desni" imaju u ideologijama, od zaštite obitelji, djece, prava majka, branitelja, blu trač. Ali tu završavam. O pobačajima, vjeronauku, samom seksualnom odgoju u školama ne bih. Kukuriku u svojim planovima ne poznaje pojmove: majka, obitelj, djeca.

Bojim se da će za 2 godine porodiljni u HR trajati tri mjeseca, kao u "obećanim zemljama" bijeloga svijeta.
Bojim se da ćemo puno puno teže živjeti.
U programu Kukuriku koalicije glavne loše stvari su zalaganje za ulaz u EU, pod svaku cijenu, te nastavak politike zaduživanja ovaj puta pod firmom poticanja gospodarstva.
Nema ni riječi o ukidanju emisije novca kao duga. Jednostavno, program je niz mjera koje vode u još veći dug. A to će u konačnici voditi samo u bankrot i daljnju rasprodaju državne imovine. Za samo 4 godine ćemo se naći u dugu od 100 milijardi eura.
Bojim se da Čačić+Pusić+Milanović imaju jedan jedini cilj. Gola vlast.
thalia
Title: gđa. gyllenhaal-đuričko

Post by thalia » Fri Nov 25, 2011 8:26 am

kao i svi naši političari, uostalom.

ja ne znam niti jednoga kojemu je hrvatska na mjestu ispred njegove/njezine guzice.
MAMA D

Post by MAMA D » Fri Nov 25, 2011 8:28 am

thalia wrote:
kao i svi naši političari, uostalom.

ja ne znam niti jednoga kojemu je hrvatska na mjestu ispred njegove/njezine guzice.
Eto. To je razlog moje nemogućnosti odabira stranke.
I stvarno ne znam za koga ću glasati.
Za Grubišića neću. Jer mislim da je on za "beli ležaj" i da bi mu neka stručna osoba mogla naći i više nego jednu dijagnozu.
kahna

Post by kahna » Fri Nov 25, 2011 9:02 am

Ja samo uživam čitajući vas, jer slaba sam u politici, ali ne baš toliko da ne znam kako ne znam za koga ću glasati :doh:
A glasat ću sigurno
http://www.youtube.com/watch?v=_sVrOJWl ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Kaae
Title: Badger Badger Badger

Post by Kaae » Fri Nov 25, 2011 10:06 am

Zar vi mislite da ijedan politicar ulazi u politiku zbog dobrobiti zemlje? Bilo koje zemlje?

Uh, ne.

Stvar je samo u tome sto neki znaju naci zlatnu sredinu izmedju osobnog interesa (moci) i zadovoljenja mase (opet zbog sebe i moci), a drugi ne znaju.
I have CDO. It's like OCD, but in alphabetical order. As it should be.
thalia

Post by thalia » Fri Nov 25, 2011 10:08 am

Kaae wrote:Zar vi mislite da ijedan politicar ulazi u politiku zbog dobrobiti zemlje? Bilo koje zemlje?

Uh, ne.

Stvar je samo u tome sto neki znaju naci zlatnu sredinu izmedju osobnog interesa (moci) i zadovoljenja mase (opet zbog sebe i moci), a drugi ne znaju.
pa naravno, to je poso ko i svaki drugi.
ali radi se o tome da ovi trpaju samo u i pod svoje guzice.
ništa za dobrobit bilo koje zemlje.
mogu bit i u parlamentu burkine fasso, isto bi nam bilo.
MAMA D

Post by MAMA D » Fri Nov 25, 2011 10:09 am

Kaae wrote:Zar vi mislite da ijedan politicar ulazi u politiku zbog dobrobiti zemlje? Bilo koje zemlje?

Uh, ne.

Aha, ali pritom nemogu biti praznoglavi. neka imaju moć, neka imaju velike plaće, neka zaposle po jednu babu i po jednog strica, ali neka budu stučni i sposobni.
niti dobri manageri velikih tvrtki ne rade za kikiriki, imaju managerske ugovore, mlate lovu, ali rade za dobrobit tvrtke, za povećanje dobiti, za uspjeh.
Kaae

Post by Kaae » Fri Nov 25, 2011 10:32 am

Pa da, i manageri tako rade. Za sebe. Ali onda postoje zakoni, pravilnici i sve ostalo sto stiti ove ostale, da i oni dobiju dio kolaca.
Pinky

Post by Pinky » Fri Nov 25, 2011 2:44 pm

zasto je grubisic za bijeli lezaj?
Zubic vila

Post by Zubic vila » Sat Nov 26, 2011 2:41 am

MAMA D wrote:
Bojim se da će za 2 godine porodiljni u HR trajati tri mjeseca, kao u "obećanim zemljama" bijeloga svijeta.
Bojim se da ćemo puno puno teže živjeti.
U programu Kukuriku koalicije glavne loše stvari su zalaganje za ulaz u EU, pod svaku cijenu, te nastavak politike zaduživanja ovaj puta pod firmom poticanja gospodarstva.
Niti jedna nas vlada dosada nije toliko puno i bezidejno zadužila samo za pokrivanje tekućih troškova kao ova sada.
Mislim da ćemo teže živjeti, kao uostalom i većina svijeta jer je to sada neminovno, mislim da vrijedi ona- it's gonna get a lot worse before it gets better.

Što se tiče porodiljnog, rada nedjeljom i sl., recimo nekim obiteljskim i socijalnim momentima koji se tiču politike. Rad nedjeljom je marginalno pitanje, tolike struke moraju raditi nedjeljom (zdravstvo, prijevoz, novinarstvo) i na kraju se priča svodi na trgovinu koja nužno ne mora i prodavačice u njoj. A njihov problem je puno više potplaćenost i nepoštivanje Zakona o radu, nego ta nedjelja. Ali smo digli ruke od toga da će privatni trgovac ispoštivati sva prava svoje radnice i toga da će joj dati lijepu plaću, pa se one bore za jedino što znaju da država može jednim potezom uvesti- neradnu nedjelju. A vjeruj mi da kad bi se ta nedjelja njima uvećano plaćala, kao što po zakonu mora, bilo bi i fajta za nedjeljnu smjenu. Barem je tako u jednoj firmi koja radi na smjene 24/7 za koju znam da plaća sva uvećanja koja po zakonu idu za noćni rad, i rad nedjeljom i praznikom. U svakom slučaju, zabrana rada nedjeljom u trgovini nije najpametnije rješenje problema, koliko god suosjećala sa ženom koja radi za 2500kn i još ne može vikend provesti u toplini svog doma s djecom.

A porodiljni od tri mjeseca? Koliko sada traje porodiljni u HR? Za mnoge samo 6 mj., jer tada padaš na iznos koji mnogima znači da im jedino preostaje povratak na posao (ok, znam da ostatak možeš kasnije iskoristiti, nije naš sustav porodiljnog loš, nije nikad bio bolji- kakva nam je država, to je super). Ja sam nakon porodiljnog dobila otkaz, vrtić tek nakon 2 god. i to na jedvite jade. Što je dužina trajanja porodiljnog? Kap u moru politike prema obitelji i relativna stvar. Moja šogica u inozemstvu, u jednoj od "obećanih zemalja" se ne opterećuje time koliki je porodiljni i ima li vrtića, kod njih 4- člana obitelj bez problema živi od jedne muževe plaće, koja nije ni nešto velika za tamošnji prosjek.

O Vesni se očito ne slažemo, ja ne znam niti jedan njezin antidržavni čin, a znam za mnoge koje su počinili oni koji se kunu u domoljublje. Voljeti svoju domovinu i to iskazivati se može na razne načine, mislim da nam više doprinose ljudi poput nje, pogotovo kad nepopularno zovu na čišćenje pred svojim pragom, nego oni kojima su puna usta Hrvatske, a vode je u propast.
jennifer_gentle
Title: odvratni snob

Post by jennifer_gentle » Sat Nov 26, 2011 6:23 am

svimb na zv
Manuscripts don't burn.
melange
Title: ko zmaj

Post by melange » Fri Dec 02, 2011 8:18 am

Zubic vila wrote:
Što se tiče porodiljnog, rada nedjeljom i sl., recimo nekim obiteljskim i socijalnim momentima koji se tiču politike. Rad nedjeljom je marginalno pitanje, tolike struke moraju raditi nedjeljom (zdravstvo, prijevoz, novinarstvo) i na kraju se priča svodi na trgovinu koja nužno ne mora i prodavačice u njoj. A njihov problem je puno više potplaćenost i nepoštivanje Zakona o radu, nego ta nedjelja. Ali smo digli ruke od toga da će privatni trgovac ispoštivati sva prava svoje radnice i toga da će joj dati lijepu plaću, pa se one bore za jedino što znaju da država može jednim potezom uvesti- neradnu nedjelju. A vjeruj mi da kad bi se ta nedjelja njima uvećano plaćala, kao što po zakonu mora, bilo bi i fajta za nedjeljnu smjenu. Barem je tako u jednoj firmi koja radi na smjene 24/7 za koju znam da plaća sva uvećanja koja po zakonu idu za noćni rad, i rad nedjeljom i praznikom. U svakom slučaju, zabrana rada nedjeljom u trgovini nije najpametnije rješenje problema, koliko god suosjećala sa ženom koja radi za 2500kn i još ne može vikend provesti u toplini svog doma s djecom.
ovo i ja mislim.
"she is too fond of books, and it has turned her brain." l.m. alcott
Kaae

Post by Kaae » Fri Dec 02, 2011 10:28 am

Prilicno sam sigurna da bi bilo bas tako. Kod nas se poprilicno grabe za vikend-smjene jer se postuje isplata prekovremenih.
thalia

Post by thalia » Fri Dec 02, 2011 4:18 pm

pričala mi je teta u mom dm-u, onomad kad su branili rad nedjeljom, kako joj je to koma jer se isto tuku za nedjelje jer dobiju skoro cijelu plaću još na te nedjelje i/ili praznike.

kod šogora u firmi, ista priča, plaća ih se pošteno.
i tučnjava.

tako da je, istina je.
betty blue

Post by betty blue » Fri Dec 02, 2011 4:23 pm

ajme thalia, avatar :lol:
The only people for me are the mad ones, the ones who are mad to live, mad to talk, mad to be saved, desirous of everything at the same time, the ones who never yawn or say a commonplace thing, but burn, burn, burn, like fabulous yellow roman candles exploding like spiders across the stars and in the middle you see the blue centerlight pop and everybody goes "Awww!”
malena beba

Post by malena beba » Sat Dec 03, 2011 6:36 am

thalia avatar je super :laugh:
10.11.2002. čimavica
18.01.2007. maza
thalia

Post by thalia » Sat Dec 03, 2011 5:31 pm

sad tek vidim komplimente :hiding:

to mi je prigodni :mrgreen:
SamanthaJones056
Title: štovateljica Mike Antića

Post by SamanthaJones056 » Wed Dec 07, 2011 3:12 am

Parallel lines have a lot in common, but they never meet.... Ever....
You might think that's sad.
But every other pair of lines meets once and then drifts aparts forever.... which is pretty sad too!
thalia

Post by thalia » Wed Jan 18, 2012 6:35 am

Dapače, tisuće su novih u međuvremenu zaposleni i svaki put kad dođeš u općinu po nekakav papir, u kancelariji ih je duplo više nego prošli put kad si bio. Kao bakterije. Razmnožavaju se diobom stanica. Istina, u ministarstvima i agencijama i fondovima i uredima su nešto kao načuli o sranju pa usplahireno mašu rukicama i viču: “Ah, kriza, kriza! Moramo štedjeti! Moramo štedjeti!”
http://www.jutarnji.hr/ante-tomic-da-ba ... c/1000669/" onclick="window.open(this.href);return false;

ali uzmite me s rezervom, ja nikad nisam radila u državnoj upravi i zato baš mislim jednako ko ante :hiding:
Svimbi

Post by Svimbi » Wed Jan 18, 2012 7:08 am

Meni je tekst bio klasično tomićevski duhovit, ali je, ruku na srce, pretjeran.
Osim toga, nema više ni božićnice. Nema službenih putovanja, hotela i dnevnica. Ona jedna čistačica koja je ostala nikako da stigne do vaše sobe. Nema papira u printeru. Nema ga ni u zahodu...
Ovo se može reći i za nas, do riječi.

Ne kažem uopće da u privatnim firmama nije sto puta gora situacija, i da, ma koliko se nekad ne primjenjivao, Kolektivni ugovor nas ipak štiti.

Ali nije baš ni tako kako Tomić kaže.
Cocolina
Title: carpe diem

Post by Cocolina » Wed Jan 18, 2012 7:15 am

moja šogorica radi u ministarstvu kulture i dok su trajale zabrane zapošljavanja, ljudi su dolazili i bili primani za stalno.

sveka je radio na općini, sada je u mirovini i svaki put kada dođe kaže da je sve više i više stolova u sobi, više ih nemaju gdje staviti.
M & M 15.06.2008 i 15.09.2012. <3 <3
thalia

Post by thalia » Wed Jan 18, 2012 7:16 am

ma on ti govori onako kako to nama izvana izgleda.

znala sam da će biti tako :hiding: jer kad god počnemo o državnoj upravi, na žalost se nađe pogođeno troje ljudi koji nešto rade, ali moraš priznati da parazita ima stvarno puno :/

i da je u privatnim firmama prestrašno.
u bonaviji 20 otkaza prošli mjesec.
rba rijeka - 10 prošli mjesec.

to su samo oni koje ja znam.
Svimbi

Post by Svimbi » Wed Jan 18, 2012 7:20 am

Ma znam, thalči, slažem se ja s tobom, nisam uopće pogođena.
I znam da ni moj ured nije jedini i ne može služiti kao primjer (osim ona poslovična iznimka od pravila).
A da čak i tu kod mene :shock: ima onih koji ne rade, da se ponekad čini da smo dom za nezbrinutu intellectually challenged ekipu, da ima neobrazovanog, lošeg, lijenog kadra-ima.
Cocolina

Post by Cocolina » Wed Jan 18, 2012 7:23 am

gle kod mene na faxu, ima ljudi koji se ubijaju od posla, dok recimo neki, za istu plaću hlade muda.

i di je tu pravda?

ali meni barem dan prođe brže, napravim milion stvari i osjećam se korisno.

o ostalima neka brine netko drugi.
thalia

Post by thalia » Wed Jan 18, 2012 7:29 am

ma ne radi se o tome tko radi i ne radi, radi se o državi koja je to omogućila :/
i koja tone i tone i tone i sad je fakat bed davat ljudima otkaze jer su se "preračunali" i svi znamo da se to neće dogoditi, ali problem je u tome u što su nas doveli.

ja se sjećam kad smo išli V. prijavit u HZZO i u Grad ili kamo već ideš.
došli smo u HZZO, njih šest u sobi.
pet sjedi i jedu bajadere i piju kave.

jedna nadrkano tipka po kompu, sredi mene i V. u dvije minute i ode jest bajadere.

užas.
Cocolina

Post by Cocolina » Wed Jan 18, 2012 7:44 am

ma znam kaj si htjela reći.

bit će rezova i to bolnih.

žao mi je ljudi koji će ostati bez posla ali ako nam je došla voda do grla, a došla je, nešto će se morati napraviti.

u ovoj našoj državi ide sve u krivo.
SamanthaJones056
Title: štovateljica Mike Antića

Post by SamanthaJones056 » Thu Jan 19, 2012 2:24 am

cula sam da ce nasima u HZZ-u smanjivati plaću. navodno se hoće izjednačiti koeficijent svima u državnim ustanovama. izgleda su ovi iz HZZ-a imali veci koef. nego ovi u poreznoj. to je koliko cujem prvi korak.
Parallel lines have a lot in common, but they never meet.... Ever....
You might think that's sad.
But every other pair of lines meets once and then drifts aparts forever.... which is pretty sad too!
Svimbi

Post by Svimbi » Thu May 31, 2012 12:46 am

Post Reply